Terminale płatnicze z systemem ANDROID

Dostawcą terminali dla ANGURIA jest PAX Technology, firma należąca do pierwszej trójki największych światowych producentów terminali POS. Terminale PAX to najwyższej klasy urządzenia, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Terminal ANGURIA jest zaawansowanym urządzeniem płatniczym i jednocześnie, dzięki systemowi operacyjnemu opartemu o Android, uniwersalną platformą IT mogącą zastąpić w punkcie sprzedaży tablet czy telefon wykorzystywany do obsługi innych aplikacji biznesowych. Równocześnie terminale PAX spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa organizacji takich jak PCI, Visa, Mastercard, AMEX i EMVCo.

Dzięki wbudowanym akcesoriom identycznym jak smartfony czy tablety (aparat fotograficzny, skaner kodu kreskowego, GPS, możliwość rozszerzania pamięci, mikrofony i głośniki) możesz go używać do innych aplikacji, które rozwiną Twój biznes. Urządzenia zapewniają „user experience” analogiczny do standardowych smartfonów czy tabletów Android, co ułatwia ich obsługę.

Terminal ANGURIA – jak standardowy terminal płatniczy – jest „sprzętem firmowym”, z którego korzystają bez ograniczeń wszyscy uprawnieni pracownicy punktu sprzedaży.

Oferta Terminali ANGURIA jest zbudowana na bazie dwóch urządzeń z bogatego portfolio PAX Technology.

PAX A920

Za dużym ekranem HD A920 znajduje się drukarka termiczna i akumulator o dużej pojemności do ciągłej pracy przez cały dzień. Podwójne kamery umożliwiają szybką automatyczną regulację ostrości i rozpoznawanie kodów 1D / 2D, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania.

PAX A930

Terminal PAX A930 w pełni wykorzystuje system Android 7.1 i szybki procesor Qualcomm Snapdragon, aby zapewnić bezprecedensowe wrażenia transakcyjne na dużym, jasnym wyświetlaczu HD IPS o przekątnej 5,5 ”. Skontaktuj się z nami i sprawdź możliwości tego terminala w swoim biznesie.

Przestaw się na nowoczesne metody płatności.

Korzystanie z Terminala ANGURIA w zakresie aplikacji płatniczej wymaga podpisania odpowiedniej umowy z Elavon.

Dla beneficjentów Programu Polska Bezgotówkowa Elavon przez pierwsze 12 miesięcy współpracy lub do osiągnięcia obrotu kartowego w wysokości 100 tysięcy złotych nie pobiera żadnych opłat związanych z obsługą. Oferta komercyjna akceptacji kart w czasie dalszej współpracy obejmuje prowizję od transakcji kartowych już od 0,79%. Zobacz szczegóły oferty komercyjnej Elavon dla klientów ANGURIA.

Korzystanie z Terminala ANGURIA wymaga także podpisania umowy dzierżawy. Dla beneficjentów Programu Polska Bezgotówkowa przez pierwsze 12 miesięcy współpracy nie pobieramy żadnych opłat związanych z dzierżawą urządzeń. Oferta komercyjna dzierżawy Terminali ANGURIA jest uzależniona od długości okresu współpracy. Zobacz szczegóły oferty dzierżawy Terminali ANGURIA.

Jesteś zainteresowany?
SKORZYSTAJ Z OFERTY W KILKU PROSTYCH KROKACH

Wypełnij poniższy formularz. Zgłosimy się do Ciebie i uzgodnimy najwygodniejszy dla Ciebie sposób załatwienia niezbędnych formalności.

Terminal dostaniesz przesyłką kurierską w ciągu 7 dni.

Aktywuj terminal i zaskocz swoich Klientów nowoczesnością i sposobem obsługi płatności.

Oferta Terminali ANDROID dostępna także w ramach Programu Polska Bezgotówkowa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI