Klasyczne rozwiązania płatnicze

wyjątkowa oferta w ramach Programu Polska Bezgotówkowa

ANGURIA TO TAKŻE KLASYCZNE ROZWIĄZANIA PŁATNICZE

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm, które wcześniej nie akceptowały płatności kartami. Dzięki wsparciu fundacji POLSKA BEZGOTÓWKOWA możesz otrzymać klasyczny terminal płatniczy na zawsze bez opłat. Obsługa płatności w klasycznych terminalach jest realizowana przez Elavon.

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „POLSKA BEZGOTÓWKOWA” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i MasterCard przy udziale Związku Banków Polskich i Ministerstwa Rozwoju i Przedsiębiorczości, by wspierać przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych.

Zapoznaj się z aktualnymi zasadami funkcjonowania Programu Polska Bezgotówkowa

Oferta ANGURIA dla beneficjentów Programu Polska Bezgotówkowa jest zbudowana na bazie dwóch urządzeń z bogatego portfolio PAX Technology.

Skorzystaj z programu Polska Bezgotówkowa.

Oferta ClassicPOS

Jedyna na rynku oferta uniwersalnego terminala płatniczego, który beneficjent programu Polska Bezgotówkowa otrzyma na zawsze całkowicie za darmo. Rozwiązanie dla przedsiębiorców, dla których istotna jest sprawna obsługa klienta w punkcie stacjonarnym.

Terminal ANGURIA Classic POS

Intuicyjny proces obsługi, aktywacji i szkolenia

+ Obsługa kart płatniczych, w tym bezstykowych
+ Kolorowy ekran LCD 2,8 cala
+ Szybka drukarka termiczna
+ Łączność IP/Internet/PSTN
+ Gwarancja na urządzenie 24 miesiące
+ Za darmo na zawsze

 

Oferta PocketPOS

Wyjątkowe urządzenie dedykowane dla beneficjentów programu Polska Bezgotówkowa, które można zmieścić w kieszeni i otrzymać na zawsze całkowicie za darmo. Rozwiązanie dla małych i mikro przedsiębiorców, dla których istotna jest prosta usługa płatnicza i minimalizacja jej kosztów.

Terminal Pocket POS

Intuicyjny proces obsługi, aktywacji i szkolenia

+ Obsługa kart płatniczych, w tym bezstykowych
+ Kolorowy ekran LCD 2,4 cala
+ Efektywna bateria o wysokiej pojemności
+ Łączność WiFi
+ Paragony wysyłane SMS
+ Gwarancja na urządzenie 24 miesiące
+ Za darmo na zawsze

Korzystanie z Terminala ANGURIA w zakresie aplikacji płatniczej wymaga podpisania odpowiedniej umowy z Elavon.

Dla beneficjentów Programu Polska Bezgotówkowa Elavon przez pierwsze 12 miesięcy współpracy lub do osiągnięcia obrotu kartowego w wysokości 100 tysięcy złotych nie pobiera żadnych opłat związanych z obsługą. Oferta komercyjna akceptacji kart w czasie dalszej współpracy obejmuje prowizję od transakcji kartowych już od 0,79%. Zobacz szczegóły oferty komercyjnej Elavon dla klientów ANGURIA.

Klasyczne Terminale ANGURIA są przekazywane klientowi „na zawsze za darmo” na bazie umowy sprzedaży, która jest finansowana za środków Programu Polska Bezgotówkowa. Po 12 miesiącach współpracy terminale pozostają własnością ich użytkownika.

W ramach PROGRAMU POLSKA BEZGOTÓWKOWA oferujemy także zaawansowane Terminale płatnicze z systemem Android.

Jesteś zainteresowany?
SKORZYSTAJ Z OFERTY W KILKU PROSTYCH KROKACH

Wypełnij poniższy formularz. Zgłosimy się do Ciebie i uzgodnimy najwygodniejszy dla Ciebie sposób załatwienia niezbędnych formalności.

Terminal dostaniesz przesyłką kurierską w ciągu 7 dni.

Aktywuj terminal i używaj już na zawsze bez opłat za dzierżawę urządzenia,

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI