Aplikacje płatnicze Android

Terminal ANGURIA nadal jest zaawansowanym urządzeniem płatniczym i to go odróżnia od smartfonów czy tabletów. Terminale ANGURIA pozwalają korzystać z nowoczesnych aplikacji płatniczych przygotowanych dla środowiska Android:

Płatność kartami

Aplikacja do obsługi płatności kartami i portfelami płatniczymi umożliwia akceptacje kart płatniczych we współpracy z Elavon – jednym z największych globalnych operatorów płatności kartowych. Poza atrakcyjną wizualnie grafiką aplikacji płatniczej i unikalnemu doświadczeniu zakupowemu konsumenta, aplikacja obsługuje DCC, Cashback oraz umożliwia podział płatności w restauracji pomiędzy kilku uczestników spotkania oraz atrakcyjny interface obsługi napiwków.

www.elavon.pl

FastPass

Aplikacja Fastpass korzysta z systemu BLIK, który przyjmuje płatności bezgotówkowe za pomocą kodu generowanego przez bank Klienta. Zatwierdzasz kwotę, wprowadzasz kod i praktycznie natychmiast płatność jest księgowana na Twoim koncie w tpay.com. Fastpass uwalnia od potrzeby pamiętania o terminalu. Gdziekolwiek się znajdziesz i cokolwiek robisz, Twój terminal jest z Tobą. Prowadzisz sklep, taksówkę, czy zarządzasz firmą kurierską. Masz telefon? Masz płatność.

fastpass.tpay.com

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Płatność w sklepie czy punkcie usługowym to nie tylko karty płatnicze. Jeżeli masz pomysł na inną formę płatności, którą byliby zainteresowani użytkownicy terminali ANGURIA lub gotowy produkt, działający w środowisku ANDROID, zostań naszym Partnerem. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się i omówimy szczegóły.