Aplikacje biznesowe

Dzięki systemowi operacyjnemu Android, terminale ANGURIA mogą obsługiwać dodatkowe aplikacje biznesowe wykorzystywane dotychczas na tabletach czy smartfonach.

Terminale ANGURIA przystosowujemy do obsługi zarówno oprogramowania biznesowego typu POS, jak również obsługi aplikacji dodanych, takich jak obsługa programów lojalnościowych i kart prezentowych, sprzedaż usług telekomunikacyjnych czy przyjmowania zapłaty za rachunki telekomunikacyjne. Skupiamy się na aplikacjach, które stanowią dla użytkownika terminala źródło dodatkowych przychodów jak również ułatwiają bieżące prowadzenie biznesu.

Zapoznaj się z aktualną listą aplikacji biznesowych dostępnych dla terminali ANGURIA:

SIMapka

Aplikacja SIMapka do realizacji usług telekomunikacyjnych. Aplikacja umożliwia: doładowania telefonów GSM, rejestracje kart SIM, obsługę poleceń telekomunikacyjnych, ubezpieczanie ekranów telefonów komórkowych oraz sprzedaż kart podarunkowych i zasilających np. gry. Szczegółowa funkcjonalność aplikacji na stronie naszej Partnera.

www.simapka.pl

MintPOS

Aplikacja MintPOS do obsługi programów lojalnościowych i kart podarunkowych. Aplikacja pozwala na obsługę kart podarunkowych, dodawanie punktów, weryfikację salda czy wydawanie nagród. Zebrane punkty można transferować na gotówkę, którą można wydać na dowolne produkty z oferty sklepu. Aplikacja umożliwia także obsługę klientów w punktach sprzedaży w ramach prowadzonego programu lojalnościowego. Więcej na stronie naszego Partnera.

www.mindcloud.me

POSbistro

Aplikacja POSbistro do obsługi restauracji czy małego punktu gastronomicznego. POSbistro to rewolucyjna aplikacja na tablet – teraz dostępna także na terminal ANGURIA – dająca pełne możliwości zarządzania dowolnej wielkości punktem  gastronomicznym lub siecią lokali. Cechą wyróżniającą jest praca systemu w chmurze oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie informatycznego wsparcia procesów obsługi klienta. Więcej szczegółów na stronie naszego Partnera.

www.posbistro.com/pl

Versum 

Versum to prosty w obsłudze i niezwykle przydatny system do zarządzania salonem fryzjerskim czy kosmetycznym. Versum zbiera w jednym miejscu informacje o wizytach, klientach i finansach. Wszystko, czego potrzeba, by skutecznie zarządzać firmą.

www.versum.pl

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Baza aplikacji biznesowych dostępnych dla terminali ANGURIA jest stale rozbudowywana i aktualizowana. Jeżeli posiadasz aplikację biznesową dostępną dla systemu Android lub inną którą chciałbyś przenieść do tego systemu i umieścić w terminalach ANGURIA, zostań naszym partnerem. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się i omówimy szczegóły.

Brakuje Ci płatności w Twojej aplikacji?

Jeżeli posiadasz aplikację biznesową Android i brakuje Ci w niej płatności, także chętnie omówimy możliwości współpracy. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się i omówimy szczegóły.